Chirurgia
i medycyna estetyczna

Oferta zabiegów:

wszystkie zabiegi wykonywane są przez lekarza chirurga

Chirurgia

Dr n.med. Marek Rodzeń

Specjalista Chirurgi Ogólnej, Specjalista Chirurgii Onkologicznej, Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej

Dr Marek Rodzeń w 1989 roku ukończył Akademię Medyczną w Lublinie. W 1993 roku zdobył I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej, a w 2004 uzyskał II stopień specjalizacji w tej dziedzinie. W 2013 roku rozpoczął specjalizację z zakresu chirurgii onkologicznej w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe nabywał, pracując m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Tarnobrzegu, w Poradni Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Przemyślu, a w 2006 roku został zastępcą ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej SP ZOZ w Drezdenku. Następnie awansował na stanowisko Kierownika Oddziału Chirurgii Ogólnej SPZOZ w Górze. W 2010 roku Dr Rodzeń obronił pracę doktorską na Akademii Medycznej we Wrocławiu uzyskując tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie chirurgii.
Dr Marek Rodzeń posiada liczne certyfikaty, a w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług - stale uczestniczy w międzynarodowych kursach i szkoleniach, poszerzając tym samym swoje kompetencje w obrębie chirurgii ogólnej, urazowej, naczyniowej, onkologicznej oraz medycyny estetycznej.
Od 2019 roku, Doktor zdobywa zaufanie pacjentów wykonując swój zawód we własnej klinice, Nova Clinic Leszno, a oprócz tego pracuje także w Grupie Nowy Szpital we Wschowie, na oddziale chirurgii ogólnej oraz w pracownii endoskopowej.

„Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna”

Oskar Wilde

Toksyna Botulinowa

Botox - Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa w medycynie estetycznej Toksyna botulinowa – jest to produkt leczniczy, objęty Urzędowym Wykazem Produktów Leczniczych. Może być wydany jedynie z przepisu lekarza. Praktyka jego stosowania wyklucza, aby zlecenie na jego zastosowanie nie poprzedzało badanie pacjenta i ustalenie przez lekarza wskazań do jego zastosowania.

Toksyna botulinowa stosowana jest w medycynie estetycznej przede wszystkim do redukcji zmarszczek mimicznych gładzizny czoła ( lwia zmarszczka), okolicy kąta oczu ( kurze łapki), poprzecznych czoła ( zmarszczki horyzontalne), okolicy nosa (zmarszczki królicze), okolicy ust ( bruzdy palacza), szyi (zmarszczki poprzeczne i podłużne), leczenia nadpotliwości pierwotnej.
Toksynę botulinową stosuje się również w celu rozluźnienia mięśni żwaczy, ostrzykiwaniu przerosłych i pozaciąganych blizn a także w leczeniu przewlekłej szczeliny odbytu.
Toksyna botulinowa mimo, że jest najbardziej śmiercionośną substancją , stosowana w rozsądnych dawkach jest bezpieczną i bardzo skuteczną formą walki z oznakami starzenia się skóry i redukcji zmarszczek.
Dawka śmiertelna dla człowieka wynosi 5000 j. jednorazowo. Stosowane dawki toksyny botulinowej w zabiegach medycyny estetycznej jednorazowo nie przekraczają 100-200 j.

LISTA CENOWA

1 j. 20 zł
indycza szyja 750 zł
kurze łapki 450 zł
lwia zmarszczka 450 zł
zmarszczki poprzeczne czoła 450 zł

Botox w medycynie:

leczenie bruksizmu1200 zł
leczenie nadpotliwości pach1200 zł
leczenie nadpotliwości dłoni1200 zł
leczenie nadpotliwości stóp1200 zł
leczenie migreny1800 zł
Kobieta lat 35, podanie toksyny botulinowej w lwią zmarszczkę - efekt widoczny po ok. tygodniu

CZAS TRWANIA ZABIEGU

15 min

CZY JEST POTRZEBNE ZNIECZULENIE?

nie

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

co 3-6 miesięcy

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy - usta

Kwas hialuronowy to preparat , który jest wyrobem medycznym, a zabiegi z użyciem wypełniaczy na jego bazie, choć należą do jednych z bezpieczniejszych procedur w medycynie estetycznej, to jednak nie są pozbawione ryzyka wystąpienia powikłań takich jak niedrożność naczynia objawiająca się następową ślepotą, martwicą tkanek czy nawet udarem. Zabieg ten wykonuje się zarówno u osób młodych jak i dojrzałych, a także u mężczyzn. Z upływem czasu w organizmie ubywa naturalnego kolagenu i kwasu hialuronowego, co powoduje, że usta tracą objętość, jędrność i pojawiają się nad górną wargą pionowe zmarszczki, a kontur ust ulega rozmyciu. Preparat stosowany do ust zawiera odpowiednią gęstość kwasu hialuronowego.

LISTA CENOWA

klasyczna metoda800 zł
usta na płasko800 zł

Przeciwskazania do zabiegu:
- opryszczka
- uczulenie na preparaty kwasu hialuronowego
- ciąża
- choroby autoimmunologiczne
- tendencja do tworzenia się blizn i ziarniniaków
Jak wygląda zabieg?
Znieczulenie ust maścią znieczulającą o wysokim stężeniu lidokainy przez okres 15-20 minut. Po dezynfekcji za pomocą igły wprowadza się kwas hialuronowy do czerwieni wargowej modelując przy tym rozmieszczenie kwasu w wardze górnej i dolnej. Można też wymodelować kontur ust w przypadku jego nieostrych granic przed rozpoczęciem wypełniania ust. Czas trwania zabiegu około 30 minut.
Zalecenia po zabiegu:
- zakaz spożywania alkoholu,
- całowania się,
- kontaktu ze zwierzętami (tulenia zwierząt do twarzy) przez 72 godziny po zabiegu
- unikanie sauny i solarium przez kres 14 dni po zabiegu.
Po zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym mogą się pojawić objawy w miejscu wstrzyknięcia takie jak: ból, uczucie ciepła, zaczerwienienie lub obrzęk. Te działania niepożądane można złagodzić poprzez przyłożenie lodu do leczonego miejsca. Na ogół ustępują one w krótkim czasie.
Jak po każdym zabiegu mogą występować powikłania:
- Powstawanie grudek,
- ziarniniaków i blizn w czerwieni wargowej,
- migracja kwasu hialuronowego poza obręb czerwieni wargowej.
W takim przypadku konieczne jest użycie hialuronidazy mającej na celu rozpuszczenie nieprawidłowości powstałych po zabiegu. Zabieg wykonywany przez lekarza.

Kobieta lat 35 efekt po podaniu 0,7 ml kwasu hialuronowego
Kobieta lat 43, efekt po podaniu 1 ml kwasu hialuronowego
Kobieta lat 24 efekt po podaniu 0,7 ml kwasu hialuronowego
Kobieta lat 58, efekt po podaniu 0,7 ml kwasu hialuronowego

Korekcja opadających powiek

Opadające powieki

Opadające powieki to objaw nie tylko starzenia się organizmu z powodu wiotkiej skóry, ale także to bardzo ważny problem zdrowotny, mogący powodować zaburzenia widzenia. Skóra powiek jest bardzo delikatna i narażona na czynniki zewnętrzne jak słońce, wiatr, zimno. Pod skórą znajduje się tłuszcz, który pełni rolę tzw. „wypełniacza”. Z wiekiem skóra traci elastyczność, a zawarty w niej tłuszcz i kolagen ulegają zanikowi. W wyniku zachodzących zmian nadmiar skóry spowodowany powyższym procesem ulega zwiotczeniu, a mięsień okrężny oka nie jest w stanie utrzymać w napięciu skóry powieki, przez co powieka opada ku dołowi zgodnie z siłą grawitacji. W wieku powyżej 40 lat białka komórek mięśniowych zaczynają tracić wapń, co jeszcze bardziej potęguje zachodzący proces opadania powiek. Opadające powieki optycznie zmniejszają obraz widzenia i sprawiają, że wyglądamy na smutnych i zmęczonych. Dodatkowo mogą być przyczyną nabytej wady wzroku.

LISTA CENOWA

obie powieki górne4000 zł
obie powieki dolne

4500 zł

W cenę zabiegu jest również wliczony 1 zabieg radiofrekwencji na okolicę oka, wykonywany 4 tygodnie po zdjęciu szwów.

Kobieta lat 52

skleroterapia pajączków KOŃCZYN DOLNYCH

Skleroterapia pajączków kończyn dolnych

Skleroterapia to zamykanie naczyń żylnych przy użyciu injekcji środka obliterującego (zamykającego) naczynia przy pomocy urządzenia, które pozwala dokładnie określić przebieg naczynia i dokładność przeprowadzanego zabiegu.

LISTA CENOWA

skleroterapia piankowa pajączków i żylaków1 amp 250 zł

OBJAWY NIEPOŻĄDANE PO ZABIEGU

 • Siniaki, krwiaki podskórne
 • Przebarwienia
 • Obrzęk w okolicy kostek
 • Bolesność ostrzykniętej żyły
 • Miejscowa reakcja alergiczna na podany środek

PRZECIWWSKAZANIA

 • Ciąża i laktacja
 • Przebyta zakrzepica żył głębokich
 • Miażdżyca kończyn dolnych
 • Mikroangiopatia cukrzycowa
 • Nieleczone nadciśnienie tętnicze
 • Zbyt duże żylaki
 • Otyłość
 • Stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi np. aspiryny

LIPOSUKCJA LASEROWA

Liposukcja laserowa

Kompleksowy system do liposukcji laserowej z jednoczesnym systemem znieczulającym, ssakiem i światłowodem radialnym emitującym wiązkę lasera o długości 1470 nm, pozwalający na zachowanie wysokiej jakości komórek tłuszczowych do dalszego wykorzystania w autotransplantacji. To prawdziwa rewolucja w dziedzinie liposukcji i autotransplantacji tkanki tłuszczowej. Łączy w sobie innowacje, umożliwiające wysoce skuteczną, skierowaną na konkretny obszar liposukcję, powodującą znacznie mniejsze krwawienie i zasinienie, przeprowadzaną z mniejszym wysiłkiem dla lekarza i skróconym czasem powrotu do zdrowia dla pacjenta. Dzięki unikalnej technologii mamy do czynienia z dwiema odrębnymi fazami: fazą, w której główną rolę odgrywają wzbogacone adipocyty o komórkach tłuszczowych charakteryzujących się wysoką żywotnością, oraz fazą, w której główną rolę odgrywa zredukowane krwawienie. Nie ma występującej w przypadku konwencjonalnych technik liposukcji fazy tłuszczu płynnego. Komórki tłuszczowe przechodzą przez proces lizy do stanu półpłynnego w łagodny sposób, pozwalając na ich dalsze wykorzystanie w autotransplantacji, np. wypełnianie zmarszczek, albo plastyce piersi. Żywotność komórek tłuszczowych po zabiegu, według przeprowadzonych badań, zostaje zachowana na poziomie 95%. W odróżnieniu od długości fal, używanych w innych urządzeniach służących do nasączania iniekcyjnego, które są wchłaniane zarówno przez wodę, jak i przez oksyhemoglobinę, system do liposukcji wykorzystuje falę o długości 1470 nm, dzięki czemu skupia się na wodzie znajdującej się w tkankach miękkich, tworząc idealną długość fali dla liposukcji przy użyciu lasera. Mokra technika nasączania iniekcyjnego zastosowana w urządzeniu pozwala na przeprowadzenie efektywnego zabiegu liposukcji przy mniejszym uszkodzeniu tkanek i mniejszym krwawieniu podskórnym, zasinieniach i obrzękach. Ustawienia diody lasera o parametrach 1470 nm pozwalają na osiągnięcie temperatury do 40° C, która jest idealna dla zwiększania napięcia skóry bez powodowania uszkodzeń tkanki. Ciepło stymuluje wydzielanie kolagenu i powoduje, że istniejące włókna kolagenowe obkurczają się, co sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna i sprawia wrażenie napiętej.

LISTA CENOWA

liposukcja jednej okolicy6000 zł
liposukcja każdej kolejnej okolicy3000 zł
transfer tkanki tłuszczowej do twarzy2000 zł
transfer tkanki tłuszczowej do piersi/ pośladków4500 zł
endolift3500 zł

DLACZEGO LIPOSUKCJA LASEROWA?

 • Bezpieczna procedura usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej z możliwością jej przeszczepu w wybrany obszar
 • Możliwość zmiany proporcji sylwetki np. wyszczuplenie talii, powiększenie piersi, wymodelowanie pośladków
 • Zmniejszenie obwodu ciała z jednoczesnym obkurczeniem skóry
 • Szybki zabieg, krótki okres rekonwalescencji
 • Możliwość zastosowania na różnych obszarach ciała

LISTA CENOWA

liposukcja jednej okolicy 6000 zł
liposukcja każdej kolejnej okolicy 3000 zł
transfer tkanki tłuszczowej w jedną z okolic 3000 zł
transfer tkanki tłuszczowej w każdą kolejną okolicę 3000 zł
endolift 3500 zł
K- 68 by dr Mario Goisis 3500 zł

Co pacjent powinien wiedzieć o zabiegu liposukcji w NovaClinic?

 1. Konieczne jest wykonanie konsultacji lekarskiej, w trakcie której zostanie wykonanie USG w celu określenia grubości tkanki tłuszczowej
 2. Obszary, które mogą być poddane liposukcji:
 • brzuch,
 • okolice lędźwiowe 
 • boczki,
 • nogi: 1 okolica=tylno-boczna lub przednio-przyśrodkowa.

3. Przygotowanie się do zabiegu liposukcji obejmuje:

 • zaopatrzenie się w ubranie kompresyjne, które pacjent będzie nosił po zabiegu
 • wykonanie badań laboratoryjnych
 • wykonanie co najmniej 2 zabiegów endermologii przed liposukcją
 • zaplanowanie 10 zabiegów drenażu limfatycznego ręcznego od 3 dnia po liposukcji, a następnie zabiegów endermologii w celu utrwalenia efektów zabiegu.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

60-90 min

CZY JEST POTRZEBNE ZNIECZULENIE?

tak

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

1

Ginekomastia - zabieg liposukcji

Ginekomastia

Ginekomastia najczęściej jest obserwowana w okresie dojrzewania. Wiąże się to z zaburzeniem hormonalnym linii testosteron - estrogeny. W wyniku zaburzeń hormonalnych dochodzi do wzrostu i przewagi estrogenów, co objawia się rozrostem gruczołów sutkowych u dojrzewających chłopców spowodowanych rozrostem tkanki gruczołowej. Podobnie może się dziać w okresie andropauzy, gdzie spada poziom testosteronu i może dojść do wzrostu estrogenów. Jeśli chodzi o leczenie ginekomastii, to może ono być zachowawcze lub chirurgiczne. Ginekomastia spowodowana niewydolnością nerek lub wątroby, a także nadczynnością tarczycy może być leczona farmakologicznie. Po wdrożeniu adekwatnego leczenia objawy ginekomastii ulegną cofnięciu. W przypadku braku jąder leczenie polega na podawaniu testosteronu lub leków antyestrogenowych.

LISTA CENOWA

liposukcja ginekomastii6000 zł

Rozróżnić ginekomastię tłuszczową (czyli steatomastię) od gruczołowej można tylko w czasie badania USG gruczołów piersiowych. Ponadto można wykonać badania USG jamy brzusznej w celu oceny wątroby, nerek i nadnerczy oraz badanie USG tarczycy i jąder. Należy też wykonać badania laboratoryjne w celu oznaczenia poziomu TSH, LH, FSH, prób wątrobowych oraz morfologii krwi. W pierwszym przypadku obserwujemy dużą ilość tkanki tłuszczowej, w drugim rozrost tkanki gruczołowej. Częściej występuje ginekomastia tłuszczowa. Jest to związane z wieloma czynnikami, np. otyłość uogólniona, nieprawidłowa dieta, przyjmowanie leków. Mogą też być uwarunkowania genetyczne. Czasami dochodzi do powiększenia obu gruczołów sutkowych, rzadziej jednostronnego. Leczeniem z wyboru jest leczenie chirurgiczne. W niektórych przypadkach możliwe jest leczenie zachowawcze polegające na wprowadzeniu zdrowej diety ograniczającej spożycie drobiu, które zawierają najczęściej liczne hormony. Z mojego doświadczenia mogę podzielić się spostrzeżeniami, że odstawienie na okres około 3 miesięcy spożywania drobiu spowodował zanik ginekomastii. Najmniej inwazyjnym leczeniem ginekomastii jest liposukcja laserowa. Zabieg można wykonać w znieczuleniu tumescencyjnym (miejscowym) podawanym podskórnie w okolicę gruczołów sutkowych za pomocą specjalnych kaniul. Następnie za pomocą kaniuli o nieco większej średnicy podłączonej do lasera i ssaka wykonujemy liposukcję, polegającą na odessaniu zbędnej ilości tkanki tłuszczowej znajdującej się w tej okolicy. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny. Po zabiegu należy wykonać kilkakrotnie drenaż limfatyczny palpacyjny, w celu pozbycia się gromadzącej się w miejscu operowanym limfy. Oczywiście zaleca się noszenie przez okres 2-4 tygodni specjalnej odzieży po liposukcji. Zabieg laserowej liposukcji można wykonać tylko w przypadku ginekomastii tłuszczowej. Leczenie operacyjne jest zarezerwowane w przypadkach ginekomastii gruczołowej. Prawidłowe wycięcie nadmiernie rozrośniętej tkanki gruczołowej jest gwarancją sukcesu tego zabiegu. Należy też pamiętać o tym, że drobne zmiany rozrostowe tkanki gruczołowej mogą być spowodowane guzem nowotworowym sutka u mężczyzn, który stanowi około 1% wszystkich nowotworów sutka. W Nova Clinic Leszno wykonujemy zabieg liposukcji laserowej ginekomastii tłuszczowej.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Osocze bogatopłytkowe stanowi najtańsze żródło czynników wzrostu: PDGF, czynnika wzrostu śródbłonka naczyń (VEGF), czynnika wzrostu nabłonka (EGF) oraz IGF-!. Płytkopochodny czynnik wzrostu jest ważnym stymulatorem regeneracji tkanek, ponieważ pobudza komórki mezenchymalne (fibroblasty, komórki mięśni gładkich), stymuluje angiogenezę i aktywuje makrofagi. Pobudza produkcję macierzy pozakomórkowej, w tym kolagenu, bierze udział w tworzeniu nowych naczyń krwionośnych, co umożliwia doprowadzenie składników odżywczych i komórek progenitorowych do miejsca uszkodzenia. Wydzielanie tych aktywnych czynników wzrostu jest inicjowane przez proces krzepnięcia krwi i rozpoczyna się po jego aktywacji. Około 70% czynników wzrostu, jest uwalnianych w ciągu 10 minut, a prawie 100% w ciągu godziny. Niewielkie ilości mogą być dalej wytwarzane przez płytki krwi w ciągu całego ich życia (ok. 1 tygodnia).

LISTA CENOWA

jedna okolica650 zł
dwie okolice1150 zł
trzy okolice1600 zł

Osocze bogatopłytkowe ma pH od 6,5 do 6,7 co powoduje zahamowanie wzrostu bakterii. Dodatkowo obecność leukocytów w PRP może zwiększyć jego działanie przeciw drobnoustrojom. Liczne badania potwierdzają jego skuteczność m.in. wobec Enterococcus faecalis, Streptococcus agalactiae, Streptococcus oralis i Staphylococcus aureus. Same płytki krwi mogą hamować przyczepność mikroorganizmów do komórek lub brać czynny udział w ich fagocytozie. Charakteryzują się zdolnością do tworzenia reaktywnego tlenu i azotu, a wewnątrzkomórkowe granulki są bogate w peptydy o aktywności mikrobójczej. Ponadto PRP wykazuje właściwości przeciwzapalne związane ze znaczna redukcją bólu pooperacyjnego i obrzęku tkanek, co jest szczególnie ważne w przypadku jego zastosowania w zabiegach ortopedycznych i stomatologicznych. Zabiegi mezoterapii wykonywane są przy pomocy urządzenia INTROFILL INIECTOR – innowacyjnego urządzenia, które łączy w sobie zabieg mezoterapii igłowej i mikroigłowej z wykorzystaniem próżni (vacuum).
INTROFIL INIECTOR – to najnowsza generacja urządzeń do zastosowania w Medycynie Estetycznej przy zabiegach mezoterapii igłowej.
Możliwość wykonania zabiegów z użyciem:
– mezokoktaili,
– kwasu hialuronowego,
– PRP – osocza bogatopłytkowego,
– botoxu.
Zastosowanie systemu multi-igły (9 igieł)+ vacuum (próżniowe zasysanie skóry) umożliwia przeprowadzenie zabiegu: bez siniaków, krwiaków, uczucia rozpierania, bólu nawet w okolicach oczu i owłosionej skóry głowy.

PRZECIWWSKAZANIA

 • choroby nowotworowe,
 • białaczki, szpiczaki,
 • choroby krwi,
 • schorzenia wątroby,
 • choroby wynikająca z autoagresji
 • ciąża i laktacja,
 • ostre zakażenia i stany zapalne,
 • niesteroidowe leki przeciwzapalne,
 • antykoagulanty.

WSKAZANIA

 • pogorszenie napięcia tkankowego,
 • utrata blasku i zdrowego kolorytu,
 • przebarwienia,
 • drobne zmarszczki,
 • blizny zanikowe.

WYTYCZNE PRZED ZABIEGIEM

 • 7 dni przed zabiegiem nie należy stosować NLPZ,
  antykoagulantów oraz aspiryny
 • Należy nawadniać organizm poprzez spożycie min
  dodatkowego 1,5l czystej wody przed zabiegiem
 • W dniu zabiegu nie należy spożywać napojów
  odwadniających (alkohol, kawa, herbata itp.)
 • Zastosowanie opatrunku okluzyjnego z maści przeciwbólowej

WYTYCZNE PO ZABIEGU

 • 7-14 dni po zabiegu nadal nie stosować NLPZ
 • w dniu zabiegu nie korzystać z sauny, nie uprawiać sportów,
  dbać o czystość i higienę po zabiegu
 • w przypadku zabiegu ortopedycznego stosować się do
  zaleceń lekarza
 • DOZWOLONE LEKI PRZECIWBÓLOWE PO ZABIEGU:
  TRAMADOL, PARACETAMOL (APAP).

V-SHAPED​

Ostatnie trendy mody powodują, że każdy z nas chce wyglądać młodo i trendy. Płaska lub okrągła broda nie każdemu się podoba. Za pomocą kwasu hialuronowego można spowodować, że twarz nabierze nowego wymiaru i będzie w kształcie litery V. Podanie niewielkiej ilości kwasu hialuronowego spowoduje wydłużenie brody i wyszczuplenie twarzy, jednocześnie podkreślając linię żuchwy i redukując tzw „chomiki”.

PRZECIWSKAZANIA

 • Choroby krwi:
  – zespoły dysfunkcji płytek
  – krytyczna małopłytkowość
  – niedobór fibrynogenu
  – niestabilność hemodynamiczna
 • Posocznica
 • Nowotwory
 • Przewlekłe schorzenia wątroby
 • Ostre stany z autoimmunoagresji
 • Zakażenia ostre i przewlekłe
 • Ciąża i laktacja
 • Leczenie antykoagulantami – dotyczy zestawu do biostymulacji wolumetrycznej – należy zamienić na heparynę drobnocząsteczkową
 • Stosowanie aspiryny i niesteroidowych leków przeciwzapalnych

LISTA CENOWA

V-Shaped900 zł

CZAS TRWANIA ZABIEGU

15 min

CZY JEST POTRZEBNE ZNIECZULENIE?

nie

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

1

Wolumetria LIPOFILLING

Jeśli znudził Ci się kwas hialuronowy używany do wolumetrii Twojej twarzy lub uzupełniania bruzd nosowo – wargowych, przyjdź na najnowocześniejszy zabieg Lipofillingu.

Lipofilling to jedna z najnowocześniejszych i naturalnych metod użycia własnego tłuszczu w celu wymodelowania twarzy. Używane do tego nano- lub mikrocząsteczki tłuszczu pobrane z tkanki tłuszczowej brzucha pozwalają na uzyskanie spektakularnego efektu zaraz po zabiegu. Przeszczepiany materiał tłuszczowy bogaty jest w komórki macierzyste, co jeszcze bardziej potęguje intensywność procesu naprawczego Twojej skóry.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i daje naturalny efekt odświeżenia, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

LISTA CENOWA

Wolumetria Lipofilling 3500 zł

CZAS TRWANIA ZABIEGU

45 min - 60 min

CZY JEST POTRZEBNE ZNIECZULENIE?

tak

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

1 x na 3 lata

ENDOLIFT - Korekta owalu twarzy, podbródka

Zabieg wykonuje się za pomocą włókna laserowego umieszczonego w specjalnej kaniuli i podłączonego do lasera. Energia laserowa dostarczana jest bezpośrednio do warstwy podskórnej obszarów skóry objętych wiotkością, takich jak policzki, szyja czy podbródek. W wyniku działania diody lasera o parametrach 1470 nm , tkanka podskórna podgrzewana jest do temperatury 45 stopni Celsjusza powodując obkurczenie jej oraz stymulację do procesów naprawczych, a tym samym zwiększenie napięcia skóry, co skutkuje jej wygładzeniem.

WSKAZANIA

 • Wskazania – utrata jędrności skóry twarzy i szyi u kobiet i mężczyzn (zaburzony owal twarzy, „chomiki”, „drugi podbródek”)
 • Efekt po kilku – kilkunastu dniach

LISTA CENOWA

endolift3500 zł

CZAS TRWANIA ZABIEGU

75 min

CZY JEST POTRZEBNE ZNIECZULENIE?

tak

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

1

Biostymulatory PLURYAL

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW Pluryal Silk

wymaga powtórzenia po miesiącu

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW Pluryal Hair Density

powtórzenia w serii do 3 - 4 razy

CENNIK

Pluryal Silk 1 okolica 750 zł
Pluryal Hair głowa 750 zł
Pluryal Bioscalpture za amp. 850 zł
Pluryal Revitrane 750 zł

Korekta nosa

Korekta nosa za pomocą kwasu hialuronowego

Defekt estetyczny w obszarze nosa w postaci niewielkiego garbka jest powodem do kompleksów.
Rozwiązać ten problem można przy pomocy mało inwazyjnej procedury wykonanej przez doświadczonego lekarza.
Efekt zabiegu widoczny jest od razu i utrzymuje się do 12 miesięcy. Pacjentka lat: 22

LISTA CENOWA

korekta nosa kwasem hialuronowym800 zł
korekta nosa nićmi1200 zł

Autologiczna regeneracja skóry PLASMOO

NOWOŚĆ! To pierwsza w Polsce terapia autologiczna potwierdzona badaniami, która wykorzystuje 4 frakcje osocza o różnych strukturach, gęstościach i właściwościach.

Podczas jednej wizyty i jednego pobrania krwi uzyskuje się aż 4 autologiczne frakcje odpowiadające zróżnicowanym wymaganiom skóry. Dzięki temu można poprawić jakość, jędrność i koloryt skóry w kilku obszarach zabiegowych w czasie krótkiej sesji.

ZABIEG WYKONYWANY PRZEZ LEKARZA.

ZALETY TERAPII

 • 1 miesiąc tylko tyle czasu jest potrzebne, aby przeprowadzić pełną terapię,
 • 2 zabiegi w jednym opakowaniu, co oznacza zakończenie terapii w krótkim czasie,
 • Naturalny efekt – intensywna rewitalizacja i odbudowa skóry, bez efektu maski czy karykaturalnego wyglądu,
 • Bezpieczeństwo – produkt jest certyfikowany i spełnia wszystkie wymogi prawne, w tym nową dyrektywę UE MDR,
 • Skuteczność – terapia została całościowo przebadana we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie.
 • Antyalergiczność – nie ma ryzyka wystąpienia alergii i powikłań,
 • Bez presji czasu – materiał nie krzepnie, więc można działać bez stresu,
 • Dokładna procedura – przetestowany protokół zabiegowy dołączony do opakowania,
 • Natychmiastowe efekty – początkowe skutki terapii widać już po pierwszej godzinie, a kolejne w ciągu 28 dni,
 • Uniwersalność – wysokiej jakości elementy zestawu są kompatybilne z niemal wszystkimi wirówkami na rynku,
 • 20 minut – tyle średnio zajmuje zabieg, od momentu do pobrania krwi
 • Jedno pobranie krwi – bez ryzyka, że zabieg się nie uda i bez dodatkowego stresu dla Pacjenta,
 • Minimalna inwazyjność – Pacjent chwilę po zabiegu może wrócić do pracy
 • Bezbolesność – zmniejszone zakwaszanie, antykoagulantu sprawia, że iniekcja jest niemal bezbolesna.

LISTA CENOWA

 1200 zł

CZAS TRWANIA ZABIEGU

30 min

ZNIECZULENIE

TAK

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

wiek 30-45 lat - 2 zabiegi
wiek 45-65 lat - 4 zabiegi

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ

788 212 166